Середа, 22 Травня, 2024

Netflix запустив безкоштовну підписку: що відомо

Один з найпопулярніших сервісів стримінгового відео Netflix почав випробовувати нову стратегію розширення аудиторії. Окрім адаптації до місцевих ринків, пропонуючи серіали і фільми, характерні для даної країни, він також запускає плани підписки, які більшою мірою відповідають регіональним потребам. Жителі Кенії, наприклад, зможуть дивитися Netflix безкоштовно.

Раніше стримінговий сервіс уже пробував робити свої послуги доступнішими. Наприклад, він запустив передплату тільки для мобільних пристроїв в Індії та ще кількох ринках.

Зараз компанія експериментує в Кенії з іншим планом тільки для мобільних пристроїв. Його користувачі зможуть дивитися відео безоплатно.

Вся ідея, за даними публікації Variety, полягає в тому, щоб отримати частку ринку в Кенії. Пропонуючи безкоштовний тарифний план, який не вимагає від користувачів введення платіжних даних, вони з більшою ймовірністю спробують його.

Оскільки безкоштовний тарифний план відносно обмежений, користувачам, з часом, буде потрібно перейти на платну підписку, щоб скористатися додатковими функціями, які надає сервіс, включаючи можливість кастингу, перегляду з телевізора або комп’ютера і завантаження контенту для перегляду в автономному режимі. Крім того, безкоштовний каталог відносно обмежений, що також є способом мотивації для переходу на платну модель.

Точні деталі нового безкоштовного тарифу Netflix поки невідомі. За попередніми даними, він поширюється виключно на пристрої Android. Поки незрозуміло, чи підходять для нього планшети, або він обмежений лише смартфонами.

Експеримент може розвиватися з часом, в залежності від потенційних коефіцієнтів конверсії в платні підписки. Тому цілком можливо, що Netflix може поширити цю ідею на інші країни, якщо вона виявиться успішною, або взагалі відмовитися від неї, якщо вона зазнає невдачі.

1 коментар

  1. Бесплатный сыр бывает только в мышеловке.И то мышь за него платит своей ….

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися