Nike робить кросівки з фільму «Назад у майбутнє 2» з автоматичним шнуруванням масово доступними

Перше покоління кросівок Nike HyperAdapt розпродали в дуже обмеженій кількості за спеціальними запрошеннями в кінці 2016 року за ціною 720 доларів

Випущені у 2016 році кросівки з з фільму «Назад у майбутнє 2» з автоматичним шнуруванням змогли купити лише обрані. Але нещодавно керівництво Nike під час співбесіди з інвесторами розкрило плани з випуску баскетбольних кросівок Adaptive для масової аудиторії.

Перше покоління кросівок Nike HyperAdapt розпродали в дуже обмеженій кількості за спеціальними запрошеннями в кінці 2016 року за ціною 720 доларів. Також у 2016 році стилізовані під модель з фільму «Назад в майбутнє 2» кросівки Nike Mag 2015 були розпродані через аукціон, а виручка з нього була направлена в благодійний фонд з дослідження хвороби Паркінсона. На неї хворіє головний актор фільму, який у картині саме носив ці кросівки.

Нове покоління взуття буде продаватися у звичайних магазинах і виявиться помітно дешевшим. За словами топ-менеджера Nike, запуск запланований на 2019 рік за ціною близько 350 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я