Ніякої Hongmeng OS: Huawei представила офіційну назву своєї ОС

Для своєї операційної системи Huawei обрала назву Harmony OS

У Huawei на конференції Huawei Developer Conference 2019 офіційно анонсували назву операційної системи для своїх пристроїв. Раніше її неофіційно називали Ark OS, а останнім часом стала популярна назва Hongmeng OS. Однак на конференції Huawei Developer Conference 2019 стало відомо, що вендор обрав інше ім’я. Її назву вже реєструють у патентних відомствах країн.

Для своєї операційної системи Huawei обрала назву Harmony OS. Як і говорилося раніше, ця ОС є універсальною, і розрахована на всі типи пристроїв – мобільні гаджети, транспорт, стаціонарні системи, пристрої інтернету речей тощо. Також розробники говорять, що їхня ОС є дуже швидкою та плавною, затримки практично відсутні.

Нова операційна система не буде обмежена лише Huawei – її вільно можуть використовати інші завдяки відкритій ліцензії. Додатки для Harmony OS самостійно адаптуються до типу пристроїв, на яких вони запущені, що спрощує їхню розробку. Ці дві особливості мають додати ОС популярності.

Перший продукт на Harmony OS у Huawei показали 10 серпня 2019 року – це телевізор Honor Vision. Вже наступного року компанія планує представити наступну версію Harmony OS 2.0, адаптовану для комп’ютерів та ноутбуків. Harmony OS 3.0 представлять в 2021 році, і її оптимізують для «розумних» колонок та автомобільних медіасистем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я