На новий iPhone 5se чекає провал

ЗМІ поширюють чутки, що Apple має скоро випустити новий бюджетний телефон. Але аналітики кажуть, що його може чекати провал на ринку. Таку позицію оприлюднила у своєму звіті тайванська інвестиційна компанія.

Аналітик фірми KGI Securities опублікував прогнози для інвесторів в акції Apple. Згідно зі звітом, очікувані новинки компанії – iPhone 5se і iPad Air 3 – істотного впливу на галузь не матимуть. Ці пристрої також не наберуть достатньої кількості споживачів і не встановлять якісь нові рекорди.

«Ми переглядаємо наші прогнози постачання нового 4-дюймового iPhone у бік зниження. Хоча ЗМІ приділяють цьому пристрою багато уваги, ми не вважаємо його інноваційним ні за дизайном, ні за характеристиками, – пише аналітик. – iPhone 6s має камеру на 12 Мп, а новинка матиме 8 Мп. Ми понизили наші прогнози щодо 4-дюймового телефона з 18-20 млн одиниць до 10-12 млн одиниць».

«Шпигунські» фотографії майбутнього телефона Apple

У KGI Securities також вважають, що й на інші телефони Apple знижуватиметься попит. Експерти понизили кількість відвантажених гаджетів у першому кварталі на 44,2%. Проте в Apple з’явиться інший канал заробітку – її ноутбуки. «Ми бачимо MacBook як сильного кандидата, що підштовхне зростання у бізнес-сегменті», – пишуть аналітики.

Смартфон iPhone 5se повинен отримати 4-дюймовий екран, і він вийде у двох модифікаціях – із пам’яттю обсягом 32 і 64 ГБ. Гаджет матиме поліпшену камеру, металевий корпус зі склом 2,5D, підтримку Apple Pay і багато інших функцій, які роблять його ближчим до iPhone 6s, а не до iPhone 5s. Експерти вважають, що восени 2016 лінійка гаджетів Apple буде наступною: iPhone 5se, iPhone 6s і 6s Plus, iPhone 7 і 7 Plus.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я