Вівторок, 16 Липня, 2024

Новий конвертер генерує 19 літрів води на день, використовучи сонячну енергію

Компанія під назвою DrinkingMaker, як очікується, незабаром випустить DrinkingWater, пристрій на сонячних батареях, який витягує воду з повітря. У світлі кліматичної кризи, яка призвела до дефіциту води, компанія черпала натхнення у пустельних жуків і кактусів, щоб розробити DrinkingWater. Пристрій здатний видавати 19 л питної води на день, живлячись від сонячної енергії.

Окрім дистильованої води диспенсер може подавати мінеральну за допомогою додаткових картриджів з багатим мінералами фільтром. Користувач може налаштувати мінеральну воду відповідно до своїх особистих потреб.

Найвідмітнішою особливістю продукту є те, що він також є очищувачем і осушувачем повітря, оснащеним системою на базі сонячної енергії, що робить його актуальним під час подорожі чи за умови відсутності енергопостачання.

Компанія стверджує, що диспенсер працює ефективно навіть у надзвичайно сухих умовах, оскільки він оснащений технологією AquaFetch+ (щоб це не означало) і передовою технологією графену.

«Де б ви не були, DrinkingWater забезпечує безмежну чистоту. Від лабораторій до кризових ситуацій, навіть зон бойових дій, гарантуючи рясні джерела чистої води та душевний спокій», — заявив DrinkingMaker.

DrinkingWater запустив свою краудфандингову кампанію на Indiegogo, американському веб-сайті краудфандингу. Продукт також отримав значну підтримку на Indiegogo, досягнувши понад 2200 відсотків від початкової мети за приблизно два тижні до кінця кампанії.

Повідомляється, що початкова версія коштує 329 доларів, а версія Pro – 339 доларів. Однак ці ціни стосуються попередніх замовлень через кампанію на Indiegogo.

Інші існуючі перетворювачі повітря-вода, такі як Kara Pure від Kara Water, коштують приблизно 996 доларів США, а 500-літровий блок Majik Water коштує 12 500 доларів США.

Для порівняння, DrinkingMaker, подібний за розміром до настільної еспресо-машини, здається доступнішим.

Хоча успіх краудфандингових кампаній, які перетворяться на реальні продукти, є невизначеним, команда DrinkingMaker надала суттєві матеріали на сторінці Indiegogo, включаючи фото продукту, представленого на виставці електроніки в Гонконзі, і відео, що демонструють його реальне використання.

DrinkingWater також зазначив, що технологія компанії AirTrue використовує три основні бар’єри: ??вона видаляє 99,97 відсотка шкідливих частинок PM2,5.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися