Новий зарядний адаптер робить вам бекап, поки заряджає девайс

Очікується, що ринкова ціна буде від 50 до 200 доларів США залежно від розміру пам’яті від 32 ГБ до 1 ТБ.

Зарядний пристрій iXCharger пропонує не лише відновлювати енергію акумулятора, а й одночасно убезпечувати ваші дані. Пристрій має на борту SSD-накопичувач, на який записується резервна копія інформації з пристрою під час його заряджання.

iXCharger є компактним зарядним пристроєм – схоже, використовується технологія GaN. Він має потужність 65 Вт та до 1 ТБ вбудованої флеш-пам’яті. Авторами цього адаптера є тріо стартапів – Phihong, Vinpower і Silanna Semiconductor.

Вартість девайсу складе приблизно 200 доларів США, коли віна буде запущений у продаж пізніше цього року. Будуть доступні зарядні пристрої з меншою ємністю накопичувача. Але всі вони матимуть однакову електричну потужність.

Продемонстрований на виставці Computex пристрій все ще є прототипом. Розробкники кажуть, що пілотна партія буде запущена наприкінці червня, а повне виробництво стартує до серпня. Зважаючи на це, вони ще не остаточно визначили витрати, щоб визначити фінальну ціну. Очікується, що ринкова ціна буде від 50 до 200 доларів США залежно від розміру пам’яті від 32 ГБ до 1 ТБ.

Використання роз’єму Type-C означає, що ця зарядка підходить для різних пристроїв (ноутбуків, настільних комп’ютерів, смартфонів). Під питанням залишається пітримка інших платформ, наприклад, Smart TV, цифрові камери.

Зі смартфонами Android та iOS пристрій буде сумісний за допомогою спеціалізованої безкоштовної програми для автоматичного резервного копіювання.

Ідея iXCharger виглядає цікаво за виключенням однієї суттєвої особливості зарядних адаптерів та флеш-пам’яті, що входить в протиріччя з концепцією надійного резервування.

Зарядні адаптери сильно гріються під час роботи, а флеш-пам’ять втрачає дані тим швидше, чим вища температура чипів пам’яті. Причому з кожним циклом перезапису швидкість втрати даних зростає. За певних умов флеш-пам’ять втратить записані дані через 10 годин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я