Субота, 2 Березня, 2024

Oppo вбудує камеру у бічну грань смартфона

Oppo розробляє мобільний телефон з додатковим отвором для камери збоку. Інженери виробника вважають, що так буде зручніше знімати швидко рухомі об’єкти. Адже для цього не потрібно буде переміщати пристрій.

Об’єктив на бічній грані не є окремим модулем камери. За допомогою системи дзеркал він перенаправляє світло на матрицю зі звичайним об’єктивом. Таке розміщення має допомогти зйомці фотографій і відео під різними кутами, а також при необхідності відстежувати рухомі об’єкти без зміщення пристрою.

Розробка поки представлена у вигляді патенту, ідею якого візуалізували художники LetsGoDigital. Заявку на патент було подано 18 лютого 2021 року компанією Guangdong Oppo Mobile Telecommunications, і її схвалили у вересні поточного року.

У 29-сторінковій документації під назвою «Електронний пристрій і метод управління напрямком захоплення зображення» описується, як Oppo хоче інтегрувати багатонаправлену камеру в смартфон.

Зробивши отвір на бічній стороні рамки, на висоті верхньої задньої камери, цей смартфон Oppo може легко змінювати напрямок зйомки без необхідності переміщати увесь пристрій.

Як тільки камера виявить, що об’єкт рухається вправо, поза полем зору, дзеркало повернеться і бічна камера буде активована, щоб подію можна було продовжувати знімати з повною чіткістю. Оскільки використовується дзеркало, для включення цієї функції не потрібно вбудовувати додаткову камеру – це знижує вартість.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися