П’ятниця, 14 Червня, 2024

Перші відомості про iPhone 7

Поки дизайнери фантазують про нову зовнішність мобільних апаратів Apple, яка має оновитися через два покоління, сама компанія вже готує заміну поточним iPhone 6. Новинка, яка отримала кодове ім’я iPhone 7, отримає багато поліпшень, головним з яких стане камера. Вона зможе робити знімки, які за якістю не поступаються знятими за допомогою дзеркальних камер, пише International Business Times. Його джерела стверджують, що це буде найбільший прорив в історії гаджетів Apple.

У поточних смартфонах Apple використовується система з п’яти лінз

За їхніми даними, компанія працює «над незвичною системою з двох лінз», яка має підняти якість фотографій. З часу виходу iPhone 4S у 2011 році Apple використовує п’ятиелементну оптичну систему для основної камери свого мобільника.

Традиційно Apple використовує цифрові матриці CMOS виробництва Sony. Експерти припускають, що в майбутньому смартфоні також може використовуватися модуль цієї компанії. Вона цього тижня показала останнє покоління мобільних фотокамер з роздільною здатністю у 21 мегапіксель під назвою Exmor RS IMX230. Цей сенсор здатний знімати відео у форматі 4К (4096×2160 точок) та з використанням технології HDR.

Модуль Sony Exmor RS IMX230 вважають камерою майбутнього iPhone 7

Упевненість у тому, що постачальником камери для iPhone 7 буде Sony, експертам надає те, що перші замовлення модулів Exmor RS IMX230 відвантажать покупцям у квітні наступного року. У Apple буде час перед презентацією нових iPhone та iPad, щоб встановити в нові гаджети потужнішу камеру.

Обійти обмеження крихітного об’єктива мобільника компанія може за допомогою спеціальної системи байонетів, яка дозволить змінювати об’єктиви. Патент на подібну технологію фірма отримала ще в 2012 році. З нею користувачі зможуть обирати об’єктиви від сторонніх виробників відповідно до умов зйомки та отримувати знімки, які схожі за якістю на фотографії дзеркальних камер.

Окрім нового фотомодуля, Apple також активно працює над створенням власної системи апаратного та програмного забезпечення для переходу на 3D.  Зараз компанія веде перемовини з виробником екранів TPK з виготовлення дисплея з підтримкою стереозображення без необхідності одягати спеціальні окуляри. Патенти на подібні гаджети Apple отримала ще в 2008 році, а у 2013 вона придбала стартап PrimeSense, який займається технологіями розпізнавання рухів. Його наробітки дали поштовх відомому сенсору Microsoft Kinect.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися