Четвер, 18 Квітня, 2024

Про що пишуть 20 листопада

Половина користувачів в Україні готова платити за контент в інтернеті
Телекомунікаційні сервіси, які надаються поверх мережі провайдера (OTT) і здатні замінити традиційне телебачення і телефонію, стають в Україні масовими. Зараз їх використовують уже більше половини інтернет-абонентів в країні (53%), говориться в статті Капіталу.

Бренди з китайським акцентом
Слово «франшиза» за останні кілька років міцно прижилося в нашій мові, і ми часто уявляємо собі якесь кафе великого бренду, коли чуємо його. Однак за такою схемою надання прав на назву працюють і багато інших компаній, зокрема, виробники електроніки. «Газета.Ru» вирішила згадати, які з технобрендів насправді цими брендами не є.

Oгляд мережевого накопичувача Synology DS415 play
Слово play у назві нового чотиридискового мережевого накопичувача компанії Synology недвозначно натякає на мультимедійне призначення цього пристрою. Родзинка цього NAS полягає в апаратній можливості перекодування відео «на льоту» у формат Full HD та одночасній потоковій трансляції на зовнішні пристрої, пише 3DNews.ru.

«Укріпрайони». Огляд нового режиму World of Tanks
Уперше ігровий режим «Укріпрайони» дебютував в липневому оновленні 9.2 культової гри World of Tanks. Його можливості та функціональність ніколи не стояли на місці – найважливіші зміни в «укріпрайоні» сталися зовсім недавно, з виходом версії 9.4 на початку листопада. Вона дозволила боротися за свої «кланові бази», розоряти бази конкурентів і підняла користь від кланових воєн на якісно новий рівень, пояснює Ferra.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися