П’ятниця, 23 Лютого, 2024

iPhone існуватиме ще 10 років – що його замінить

Один з головних Apple-аналітиків каже, що iPhone залишилося існувати ще 10 років. Після цього йому на заміну прийде нова технологія. Про це Мінг-Чи Куо повідомив клієнтам TF International у своїй новій доповіді.

У записці Куо каже, що через 10 років Apple замінить iPhone новим продуктом. Новий гаджет буде орієнтуватися на розширену реальність (AR). Останній використовує накладання на зображення реального світу, і генеральний директор Apple Тім Кук сказав, що він зачарований цією технологією. Випуск цього девайсу може стати фіналом кар’єри Кука.

Куо каже, що Apple представить свою гарнітуру змішаної реальності в 4 кварталі 2022 року. Куо додає, що, виходячи з попиту на плівку Ajinomoto (ABF), яка є основою, що для з’єднання компонентів гнучких девайсів, Apple планує продати один мільярд одиниць гаджетів AR.

Це має сенс, оскільки зараз один мільярд активних користувачів iPhone. «В даний час налічується більше мільярда активних користувачів iPhone. Якщо мета Apple – замінити iPhone на AR через десять років, це означає, що Apple продасть щонайменше один мільярд пристроїв AR за десять років”, – каже аналітик.

Експерт додає, що якщо гарнітура AR позиціонується тільки як аксесуар для Mac або iPhone, це не сприятиме зростанню продукту. Гарнітура AR, яка працює самостійно, означає, що вона матиме власну екосистему і забезпечить найбільш повний і гнучкий користувальницький інтерфейс.

Гарнітура Apple для змішаної реальності (AR/VR) може мати той же рівень обчислювальної потужності, що і Mac. Оснащення гарнітури потужним процесором стане великою відмінністю пристрою Apple від аналогів конкурентів.

Куо також вважає, що модель першого покоління буде працювати, не вимагаючи прив’язки до iPhone, і що відсутність прив’язки до iPhone буде мати велике значення для загального успіху продукту.

Аналітик каже, що, на його думку, Apple представить цей продукт у четвертому кварталі 2022 року, і він буде оснащений парою процесорів. “Процесор вищого класу буде мати таку ж обчислювальну потужність, як і M1 для Mac, – говорить він, – тоді як процесор нижчого класу буде відповідати за обчислення, пов’язані з датчиками”.

Куо очікує, що гарнітура буде оснащена двома дисплеями Sony 4K micro OLED, що для нього є ознакою того, що гарнітура буде підтримувати не тільки AR, але і VR. Віртуальна реальність – це симуляція, яка може бути схожа або відрізнятися від реального світу.

У своєму дописі Куо пояснює, наскільки складною має бути гарнітура. Він заявляє: “гарнітура AR від Apple вимагає окремого процесора, так як обчислювальна потужність датчика значно вище, ніж у iPhone. Наприклад, гарнітурі AR потрібно не менше 6-8 оптичних модулів для одночасного надання користувачам безперервних відеопрозорих послуг AR. Для порівняння, iPhone вимагає до 3 оптичних модулів, що працюють одночасно, і не вимагає безперервних обчислень”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися