Неділя, 21 Квітня, 2024

У Apple зміниться директор при одній умові

За даними видання Bloomberg, поточний директор Apple Тім Кук готовий полишити свою посаду. Він може це зробити за однієї обставини. До завершення таємного проєкту Кук залишиться директором компанії, щоб контролювати його розробку.

Аналітик Bloomberg Марк Гурман вважає, що цим проєктом, за який відповідає Тім Кук, є розробка нового типу пристрою.

Яким саме пристроєм займається Тім Кук не відомо. Інсайдер Мін Чи Куо повідомляв, що це може бути вихід гарнітури змішаної реальності, який може відбутися в 2022 році. Це також можуть бути окуляри доповненої реальності, які заплановані на 2025 рік.

Гурман також вважає, що саме розробку цих продуктів особисто контролює Тім Кук. Тому на посту гендиректора Тім Кук може залишитися до 2025-2028 років.

Куо вважає, що нині на етапі розробки гарнітура змішаної реальності від Apple важить від 200-300 грамів. Якщо Apple вирішить певні технічні проблеми, вага гаджета може знизитися до 100-200 грам.

Гарнітура зможе працювати самостійно без підключення до iPhone. Для цього вона матиме дисплей Sony з технологією micro-OLED, власний процесор та пам’ять.

Гарнітура змішаної реальності дозволяє відтворювати контент віртуальної та доповненої реальності. Інсайдер вважає, що Apple хоча інтегрувати можливості доповненої реальності в свої сервіси Apple TV+ та Apple Arcade.

Вартість гарнітури змішаної реальності, за даними Мін Чи Куо, складатиме $1000.

Окуляри доповненої реальності отримають схожі функції з гарнітурою за виключенням роботи у віртуальній реальності. Куо називає їх мобільним рішенням, а гарнітура змішаної реальності є портативним девайсом.

Тім Кук працює в Apple з 1997 року. Він вступив на посаду голови компанії в 2011 році, незадовго до смерті Стіва Джобса і нещодавно відбувся десятилітній ювілей його перебування на посту гендиректора корпорації. Однак топ-менеджер каже, що він не бачить себе генеральним директором у наступні 10 років.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися