Четвер, 20 Червня, 2024

Планшет для школяра

Із сучасними технологіями граніт науки стає значно цікавішим порівняно з читанням паперових підручників. Планшети можуть замінити школярам всю необхідну літературу, надати наочні візуалізації складних фізичних та хімічних процесів, а також полегшити виконання домашніх завдань завдяки підключенню до інтернету. Переваги гаджетів у навчанні усвідомили навіть на державному рівні і запустили національний проект «Відкритий світ», який намагається створити нову високотехнологічну систему освіти. Він розрахований на школи, проте оснастити дитину планшетом для навчання можна і самостійно. Ось добірка декількох моделей, які підходять школяреві.

Якщо хочеться з найменшими зусиллями надати дитині планшет для навчання, тоді варто розглянути пристрій Senkatel ZnayPad, який має діагональ в 9,7 «квадратного» формату – 1024х768 пікселів. Завдяки цьому зручно працювати з документами і книжками, адже можна вивести всю сторінку по висоті. Пристрій обладнаний екраном IPS, що забезпечить якісну картинку при великих кутах огляду. Обсяг флеш-накопичувача розширюється за рахунок карт пам’яті microSD максимальним обсягом до 64 ГБ. У комплекті також можна придбати чохол-клавіатуру.

Однак особливістю цього планшета є його програмна начинка: він має набір електронних підручників з відповідними грифами МОН України. Колекція книг охоплює всі предмети шкільної програми для 5-11 класів. Планшет також має вбудовану систему комунікації ZnayClub, яка дозволяє учням спілкуватися між собою, а вчителям – створювати власні навчальні матеріали. Вартість ZnayPad становить 1900 грн, комплектація з клавіатурою-чохлом обійдеться в 2200 грн.

Інші доступні на ринку планшети не мають якоїсь спеціалізації для школярів. Тому їх можна обирати залежно від фінансових можливостей та потреб.

Для читання

Одне з основних занять школяра – це читання, і щоб не зіпсувати при цьому очі, потрібно мати хороший дисплей з великою роздільною здатністю. За цим параметром чим більше – тим краще, тому варто обирати планшети з роздільною здатністю 2048х1536 пікселів. Подібне забезпечує багато гаджетів на Android: GoClever LIBRA 97, Ritmix RMD-1040, Impression ImPAD 9709, Assistant AP-106, CUBE U9GT5 та інші.

Планшет GoClever LIBRA 97

Усі ці гаджети мають якісний IPS-екран з діагоналлю в 9,7 дюймів та роздільною здатністю 2048х1536 пікселів. Вони працюють під управлінням Android 4.1, мають на борту 1-2 ГБ оперативної пам’яті і від 16 до 32 ГБ флеш-накопичувача. Останній можна збільшити за рахунок карток microSD.

Ціна планшетів з таким екраном знаходиться в діапазоні від 1900 грн до 5000 грн.

На заміну ноутбуку

Якщо хочеться, щоб дитина переходила на електронний документообіг, тоді їй знадобиться пристрій з клавіатурою. Ноутбук для цих цілей був би найзручнішим варіантом, проте такі гаджети дорогі та мають великі розміри. Для щоденного використання в школі можна обрати планшет з клавіатурою. Остання знімається, і гаджет стає ще портативнішим.

Серед подібних гаджетів варто відзначити EvroMedia PlayPad M506T, Modecom FreeTAB 1002, GoClever Hybrid, ASUS Eee Pad Transformer TF101, Karbonn S11 та інші.

Планшет з клавіатурою Asus EEE Pad Transformer

Ці планшети мають діагональ в 10 дюймів, але різну роздільну здатність. Найдешевша модель EvroMedia PlayPad M506T забезпечить 1024х600 точок, а найдорожчий ASUS Eee Pad Transformer TF101 має 1280х800 пікселів. В іншому вони схожі: Android 4, 1 ГБ оперативної пам’яті та флеш-накопичувач від 8 до 16 ГБ. Останній можна розширити картами microSD.

До речі, серед цих гаджетів є і такі, які працюють на операційній системі Windows 8: Karbonn S11, CUBE U100GT iWork 10, PiPO W1 та інші з процесорами Intel. Їхньою перевагою є здатність запускати звичні програми, офісний пакет Office, веб-браузери, графічні редактори та інші утиліти. Фактично ці пристрої є звичайним ноутбуком, який вмістили в корпус планшета зі знімною клавіатурою.

Планшет CUBE U100GT iWork 10 на Windows 8

Microsoft також пропонує планшет Surface RT власної розробки, який для школярів продається за зниженою на 30% ціною у 3000 грн. Проте він відрізняється від інших гаджетів на Windows тим, що використовує спеціальну версію цієї ОС для процесорів ARM. Вона не сумісна з усіма програмами для звичайної Windows (яка маркується як PRO) та потребує спеціальних версій ПЗ.

Ціна планшетів з клавіатурою коливається від 3000 грн до 10000 грн.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися