Покажіть, що ми – українці

Якщо хочеться довести, що ви – справжній українець, тоді варто взяти участь у новому конкурсі МТС. Він стартував у рамках проекту «Розкажи про Україну» на сайті «День фаната України». Для участі в конкурсі патріотів «Ми – українці» необхідно сфотографуватись  у національному одязі, з українською символікою чи в національних кольорах та завантажити фото на сайт.

Кожен учасник конкурсу отримує браслет-вишиванку, за кожні 10 поширень фотографії у соціальних мережах автор гарантовано отримує футболку від відомого українського дизайнера одягу Олени Даць. Дизайнерські світшоти з українською символікою потім передадуть авторам 20-ти найпопулярніших фотографій.

Новий конкурс продовжує патріотичну тематику акції «Розкажи про Україну на смартфон», яка також пройшла на порталі фаната України. З отриманих матеріалів учасників створили фінальний відеоролик про Україну з субтитрами англійською мовою, щоб нашу Україну побачили у світі та зрозуміли, хто є українці.

А щомісяця протягом осені автор найоригінальнішого та найцікавішого з доданих відео отримує Samsung Galaxy S4. Усі нові учасники конкурсу нагороджуються футболками «Українці – круті перці».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я