Вівторок, 18 Червня, 2024

Смартфон допоможе приміряти татуювання

Татуювання – це назавжди, і щоб про нього не довелося пошкодувати, програмісти розробили додаток Ink Hunter. Використовуючи технології доповненої реальності, він допомагає «приміряти» татуювання і подивитися, як малюнок буде виглядати на шкірі.

У додатку вже є приклади татуювань, які пропонується проектувати на тіло. Цю колекцію можна розширити, завантаживши свої зображення. Щоб малюнок рухався разом із тілом, необхідно лише попередньо ручкою або маркером намалювати в потрібному місці смайлик. Потім додаток задіє камеру смартфона, щоб за міткою позиціонувати віртуальне татуювання. Результат відобразиться на екрані.

Додаток також дозволяє поділитися віртуальним татуюванням з друзями, для чого є функція завантаження результатів у соціальні мережі. Крім того, можна подивитися, як буде виглядати татуювання через кілька років – для цього використовуються спеціальні фільтри.

Додаток InkHunter створила у 2014 році команда українських програмістів за 48 годин на хакатоні. Пізніше його доробили і завантажили в App Store. Додаток безплатний, але користувачі можуть купити в ньому авторські татуювання.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися