Субота, 2 Березня, 2024

Помилочка вийшла. Facebook зняв заборону на Кайла Ріттенхауса

Цікавий прецедент. Нещодавно в США завершився дуже гучний судовий розгляд. Кайла Ріттенхауса було виправдано у справі про вбивство двох людей під час акцій Black Lives Matter. У зв’язку з цим рішенням Facebook більше не обмежуватиме користувачів у можливості писати пости на підтримку Кайла. Раніше вони віддалялися як такі, що призводять до розпалювання ненависті, пише CNN.

Facebook зняв заборону на Кайла Ріттенхауса

Разом з тим Facebook продовжить видаляти повідомлення, що виправдовують загибель причетних до стрілянини в штаті Кеноші (саме там стався інцидент). Але тепер користувачі знову зможуть висловлювати підтримку Кайлу Ріттенхаусу, сказав Енді Стоун, представник Facebook.

«Після винесення вердикту у цій справі ми скасували існуючі обмеження, які обмежували результати пошуку контенту, пов’язаного з ключовими термінами, включаючи Кайл Ріттенхаус», – сказав Стоун. «Хоча ми, як і раніше, видалятимемо контент, присвячений смерті людей, убитих у Кеноша, ми більше не видалятимемо контент, що містить підтримку Кайла Ріттенхауса».

Це рішення скасовує політику, запроваджену Facebook через два дні після стрілянини. У той час компанія описала цей інцидент як «масове вбивство» і що згідно з «стандартною практикою» платформа відмовиться від підтримки Ріттенхауза та заблокує пошук по його імені. Користувачі все ще могли обговорювати Ріттенхауса та його судовий розгляд у нейтральних або негативних тонах, доки діяли обмеження.

Читайте також: Чому відновити заблокований акаунт Facebook складно і що робити, якщо вас заблокували

На запитання, чи шкодує компанія про свою первісну характеристику інциденту у світлі виправдання Ріттенхауса, Стоун відмовився від коментарів. Стоун також не відразу відповів на питання про те, чи має намір платформа переглядати свою політику.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися