Середа, 29 Травня, 2024

Porsche Vision Gran Turismo – електромобіль, що випустять виключно у відеоігрі Gran Turismo 7

Автомобілі Porsche часто з’являються у відеоіграх, але вперше автовиробник розробив автомобіль спеціально для Gran Turismo 7. Ця версія гоночного симулятора дебютує 4 березня 2022 року. В ній буде електричний концепт-кар, який не їздитиме по реальних вулицях і який матиме функції, що працюватиму тільки в відеогрі.

Деніз Кескін, директор з бренд-менеджменту та партнерства, сказав в інтерв’ю виданню GamesBeat, що дизайнери автомобілів компанії витратили близько трьох років на розробку дизайну, створюючи його так ніби вони робили справжній автомобіль. Вони працювали з ігровою студією Sony, Polyphony Digital, щоб зробити автівку елементом гри.

У серії ігор Gran Turismo з 2017 року представлені спортивні автомобілі Porsche, останнім з яких є Taycan Turbo S. Для запуску сьомого випуску гри компанія Porsche вперше розробила компанію Vision Gran Turismo для віртуального світу гри.

“Ми підійшли до цього дійсно як до звичайного проекту транспортного засобу, що є типовим способом Porsche зробити це, – сказав Кескін. – Це свого роду концепт-кар, можливо, на 2030 рік. Так що в цьому є щось футуристичне. Але ми намагалися бути реалістами в тому сенсі, що ми не ставили на машину нічого неможливого. Це повністю електричний автомобіль. Він також досить компактний і швидкий”.

Це перше концептуальна розробка виробника спортивних автомобілів, створена спеціально для використання в комп’ютерній грі. Вона буде доступний виключно в Gran Turismo 7 для PlayStation 4 і PlayStation 5.

Кескін сказав, що команда була звільнена від обмежень, пов’язаних з розробкою моделей для серійного виробництва, і тому вони змогли втілити в життя нові ідеї для концепт-кара Gran Turismo.

“Автомобіль, розроблений виключно для віртуального світу, відкриває для нас захоплюючі можливості, які в іншому випадку жорстко регламентовані в звичайному процесі проектування серійного автомобіля»,-сказав Майкл Мауер, віце-президент по стилю Porsche, в своїй заяві.

Кілька років тому Porsche вперше представив справжній автомобіль через відеогру Forza для Xbox від Microsoft, і Кескін сказав, що все пройшло добре з точки зору позитивних відгуків. Таким же чином представляли автомобілі на платформах Sony.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися