Неділя, 3 Березня, 2024

Пошук Google втрачає сторінки: він стає безкінечним, як на смартфоні

Користувачам Google на комп’ютері скоро доведеться звикати до мобільного стилю цього пошуковика. Сервіс запровадив безкінечний пошук, прибравши поділ на сторінки. Поки що функцію тестують для англомовних користувачів у США.

Google запускає режим безперервного прокручування результатів пошуку на комп’ютері приблизно через рік після запуску цієї функції на мобільних пристроях.

Безперервне прокручування позбавляє від необхідності натискати «Далі» або клацати номери сторінок унизу результатів пошуку. З іншого боку, з такою безкінечною стрічкою складніше повернутися до якогось посилання.

Google буде автоматично завантажувати наступну групу результатів на сторінці, коли користувач прокрутить до кінця поточного списку. Схожим чином наразі працює Google на мобільному пристрої.

Технологічний гігант підтвердив впровадження нового стилю виданню Search Engine Land і повідомив виданню, що пошуковик автоматично показуватиме до шести сторінок результатів, перш ніж потрібно буде натиснути кнопку «Більше результатів», щоб завантажити наступні пакети.

У компанії пояснюють, що зміна візуального стилю відображення пошукових результатів на настільних комп’ютерах зробить пошук Google більш узгодженим на різних пристроях і платформах.

«Тож, починаючи з сьогоднішнього дня, ми запроваджуємо безперервне прокручування на робочому столі, щоб ви могли й надалі бачити корисніші результати пошуку з меншою кількістю кліків. Тепер отримати натхнення стало ще простіше, маючи більше інформації у вас під рукою», – сказав представник пошукового гіганта.

Подібно до мобільної версії функції, спочатку вона буде доступна для запитів англійською мовою в США. В майбутньому, швидше за все, з’явиться у більшій кількості людей і в інших країнах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися