Неділя, 10 Грудня, 2023

Microsoft хоче створити супердодаток для боротьби з домінуванням Apple і Google

Microsoft може використати китайський досвід і створити суперпрограму все в одному. У ній об’єднаються різні сервіси, щоб боротися з мобільним пошуковим партнерством між Apple і Google.

Компанія розглядає можливість створення програми, яка поєднує в собі покупки, обмін повідомленнями, веб-пошук, новини та інші послуги. Керівництво Microsoft бачить додаток як спосіб підвищити свій рекламний бізнес і підвищити популярність пошуку Bing. Компанія сподівається наслідувати такі компанії, як китайьска Tencent, яка має подібні універсальні програми, включаючи WeChat.

Чи коли-небудь Microsoft запустить таку програму, ще невідомо. Тим не менш, джерела кажуть, що генеральний директор Сатья Наделла закладає основу, підштовхуючи Bing до кращої роботи з іншими мобільними продуктами Microsoft.

Bing перебуває в невигідному становищі на мобільних платформах порівняно з Google. Google має мільярдний контракт з Apple, щоб її пошукова система була основною для iOS. Вона також є основною для Android.

Microsoft не має власного магазину мобільних додатків, що змушує її покладатися на конкурентів, щоб залучити та утримати користувачів. І в конкурентів є правила, наприклад, коли Microsoft намагалася розмістити магазин мобільних ігор у App Store.

За словами колишнього співробітника, Microsoft періодично брала участь у торгах на контракт Apple, але Google кожного разу вигравав. Однак регулятори придивлялися до партнерства між Apple і Google.

Міністерство юстиції США вимагає судової заборони у своєму незавершеному антимонопольному позові проти Google, щоб запобігти продовженню угоди, стверджуючи, що вона несправедливо пригнічує конкуренцію.

Угода між Apple і Microsoft може не вимагати такого ж рівня уваги, оскільки Bing займає набагато меншу частку ринку веб-пошуку, ніж Google.

Apple також зосередилася на розробці функцій веб-пошуку в своїх службах, але просувається в цьому повільно. Чутки про пошукову систему Apple знову з’явилися в 2022 році, а аналітик Роберт Скобл стверджував, що компанія оприлюднить її в січні 2023 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися