Представили новий тип SIM-карток з накопичувачем до 128 ГБ

Нова SIM-картка дозволить користувачам зберігати фото, відео та інші дані, які сьогодні зберігаються у внутрішньому накопичувачі чи на microSD

У смартфонах поступово витісняють картки пам’яті: досить згадати гібридний лоток для SIM, який змушує обирати між SIM та microSD, а також відсутність слоту для microSD у деяких флагманах та загальна установка, що microSD повинні вмерти. Китайські телеком-оператори придумали, як у такій ситуації дати користувачам більше пам’яті. Вони представили новий тип SIM-карток із вбудованим флеш-накопичувачем.

SIM-картка є повноцінним комп’ютером: вона містить процесор, оперативну та флеш-пам’ять, власну операційну систему. В ній зберігаються налаштування оператора та його додатки (доступні через меню SIM-карти), і тому обсяг флеш-пам’яті мікроскопічний – усього 256KB.

Китайський стільниковий оператор China Unicom в партнерстві з Ziguang Group запустили новий тип SIM-карток для мереж 5G. Ця 5G Super SIM пропонує від 32 ГБ до 128 ГБ флеш-простору. Уже також готуються версії з 512 ГБ та 1 ТБ пам’яті.

Нова SIM-картка дозволить користувачам зберігати фото, відео та інші дані, які сьогодні зберігаються у внутрішньому накопичувачі чи на microSD. Для 5G Super SIM необхідно встановити спеціальний додаток. Розробники також кажуть, що з її допомогою можна робити резервну копію всього смартфона та переносити її на інший, де бекап можна розгорнути в один клік.

У China Unicom поки не оголосили, які телефони сумісні з 5G Super SIM. Експерти припускають, що це можуть бути лише заблоковані під оператора моделі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я