Субота, 20 Квітня, 2024

Про що пишуть 10 листопада

Українські оператори блокують зв’язок з новими кримськими номерами
Минулого тижня завершилося засідання Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) в Південній Кореї. Українська делегація заздалегідь підготувала проект резолюції, згідно з якою використовувати російську телефонну нумерацію в Криму і Севастополі забороняється, розповідає Капітал.

Темна чарівність стійкого крипто: коли переведуться бажаючі запустити черговий Silk Road?
Усього рік тому в черговому бою «добра і зла» поставили крапку: закрили найпопулярніший підпільний інтернет-магазин Silk Road й заарештували його власника Росса Ульбріхта. Святе місце порожнім не буває, хтось просто зобов’язаний був скористатися звільненим ім’ям, і точку тут же переправили на три крапки невідомі ентузіасти, які запустили Silk Road 2.0, розповідає Комп’ютерра.

Мутанти, суперкари і екзоскелети
Ігрова індустрія розвивається фантастичними темпами: вона здатна на рівних конкурувати з Голлівудом і за кількістю прихильників, і за бюджетами, і за видовищністю. «Газета.Ru» вибрала кілька найбільш вражаючих ігор для консолі Xbox One, що вийшли за останній час.

Огляд маршрутизатора ASUS RT-AC87U
Перехід на стандарт Wi-Fi 802.11 ac Wave 2, який саме і підтримує ASUS RT-AC87U, обіцяє великі швидкості пересилання даних по повітрю. До того ж новинка переїхала на потужну двоядерну платформу й отримала багато корисних функцій, серед яких, наприклад, вбудований у роутер антивірус, пише 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися