Про що пишуть 19 грудня

Глава Нацради з телебачення Артеменко: «Скоро частина телеканалів може піти з ринку»
У нас 16 загальнонаціональних телеканалів ефірних аналогових, і ще з’явилися 16 цифрових. У цілому 32 загальнонаціональних телеканали. Це нонсенс. Така кількість телеканалів можуть дозволити собі тільки країни з великим рекламним ринком, пише Капітал.

Високопродуктивний роутер Netgear R7500 Nighthawk X4 з підтримкою 802.11ac
Перехід до 802.11ac спростив реалізацію швидких бездротових комунікацій для смартфона, запропонувавши швидкості з’єднання 433 Мбіт/с. Роутер Netgear R7500 Nighthawk X4 здатний підсумувати швидкості з’єднання 600 Мбіт/с для діапазону 2,4 ГГц в стандарті 802.11n і 1733 Мбіт/с для діапазону 5 ГГц в стандарті 802.11ac, пише ixbt.com.

Перший погляд на смартфон Huawei Honor 6 Plus
16 грудня в Пекіні Huawei відзначила рік з дня створення бренду Honor та представила кілька продуктів, найбільш видатним з яких був Honor 6 Plus. На погляд 3DNews.ru, це перший смартфон, у якому дві тильні камери використовуються за призначенням.

Огляд автомобіля Smart ForTwo Brabus
Що буде, якщо від сучасного автомобіля «відрізати» багажник і капот? Правильно, вийде Smart, мініатюрна міська машинка. А якщо в цей корпус ще й запхнути потужний для таких розмірів мотор, то вийде якраз Smart Brabus, який оглядав Ferra.ru.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я