Про що пишуть 2 грудня

Українець придумав сервіс, що дозволяє додавати кнопку «Купити» до публікацій з товарами у Facebook
Павло Матвієнко з друзями просуває стартап Chooos, який дозволить виробникам товарів перетворити лайки в соцмережах на реальні гроші, розповідає Капітал.

Регулятор забирає в «Укртелекому» непотрібну 3G-частоту
У компанії «Укртелеком» буде на одну 3G-частоту менше. Компанія так і не змогла використати смугу 5 МГц для надання послуг користувачам, пише Капітал.

В Україні почався продаж скретч-карток для покупки біткоінів
Українське агентство Kuna Bitcoin Agency почало продаж скретч-карток номіналом 100 грн, 500 грн та 1000 грн, з допомогою яких можна купити криптовалюту – біткоіни. Скоро їх можна буде придбати на кожному розі в прямому сенсі цього слова, розповідає Капітал.

Дошка пошани: як сервіс Pinterest затьмарив Twitter і Facebook на рекламному ринку
Візуальній соцмережі Бена Зільбермана та Евана Шарпа немає і п’яти років, але вона вже зрівнялася за популярністю з Twitter і Instagram, а за інтересом рекламодавців відстає тільки від Facebook. За що маркетологи люблять Pinterest, дізнавався Forbes.ru.

Мобільні ігри: великі проекти на маленьких пристроях
Якихось десять років тому складно було повірити, що з’явиться можливість брати улюблені комп’ютерні ігри із собою. Але прогрес не стоїть на місці, і зараз ми можемо досліджувати світи Icewind Dale і Baldur’s Gate, вбивати сплайсерiв в Bioshock і творити історію за допомогою Civilization Revolution 2 по дорозі на роботу, пише 3DNews.ru.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я