Про що пишуть 25 червня

Один iPhone 6 добре, а два краще
Одразу дві моделі iPhone 6 зі збільшеними дисплеями вийдуть у вересні: відомості про це в черговий раз підтвердили близькі до корпорації Apple джерела. Масове виробництво нових iPhone почнеться вже в липні, пише Газета.ru.

Бізнес обійдеться без крові
Протягом довгого часу компанії-виробники медичного обладнання проводили дослідження, спрямовані на виявлення виключно простого способу виміру рівня цукру в організмі. Наявні зараз технології дозволяють визначати цей показник тільки за самою кров’ю, тобто необхідно як мінімум проколювати палець, щоб глюкометр за краплею крові зміг визначити вміст цукру в ній. Ситуація незабаром може змінитися, повідомляє Газета.ru.

Доставка піци дронами: досвід російської компанії
Минулої суботи російська мережа піцерій «Додо Піца» відкрила новий вид доставки свого продукту – повітрям. Перші шість упаковок були переправлені до замовників дронами в громадському парку Сиктивкара (саме в цьому місті знаходиться головний офіс Додо Піца), розповідає Комп’ютерра.

Рідкісна удача: огляд ZOTAC ZBOX EI750 з графікою Iris Pro
Неттоп та геймер – поняття не пересічні? Новий міні-ПК виробництва ZOTAC націлений похитнути цей стереотип. Чотириядерний Intel Core i7 з графікою Iris Pro 5200 віддали «на розтерзання» сучасним іграм і додаткам. Що ж з цього вийшло, розповіла Ferra.ru.

Огляд смартфона LG G3
LG G3 – новий флагман виробника та перший глобальний смартфон з QHD-екраном. На прилавках магазинів смартфон з’явиться наступного тижня за ціною 7999 грн, а поки продажі не почалися, ITC.ua пропонує ознайомитися з оглядом новинки.