Про що пишуть 26 грудня

Майбутнє 3G-зв’язку в Україні залежить від волі чиновників і економічної ситуації в країні
Рік, що минає, на ринку телекомунікацій ознаменувався епопеєю з оголошенням 3G-конкурсу. Повноцінний старт зв’язку третього покоління в країні був одним з основних пунктів PR-кампанії нового президента. Тендери на частоти повинні були відбутися ще до кінця жовтня. Але не відбулися досі. Основним спірним моментом стала ціна, яку повинні заплатити оператори за нові частоти, пише Капітал.

Найцікавіші стартапи 2014: вибір Forbes
Прогнози про кризу на ринку технологій не збуваються: молоді компанії продовжують користуватися попитом у інвесторів, що збільшують їхню капіталізацію до мільярдів доларів. Компанія голлівудської зірки Джесіки Альби, Uber, Airbnb та інші перспективні резиденти Кремнієвої долини – в матеріалі Forbes.ru.

Технологія NVIDIA G-Sync
Компанія NVIDIA вже досить давно займається питанням поліпшення сприйняття користувачами графічних процесорів GeForce відеоряду в сучасних іграх шляхом підвищенням плавності рендеринга. Ресурс ixbt.com розпоівдає про те, як технологія NVIDIA G-Sync допомагає усунути всі відомі артефакти виведення зображення на екран, на зразок розривів зображення, неплавного відеоряду і збільшення затримок.

Apple назвала кращі програми в App Store
Apple опублікувала дані про найпопулярніші додатках з магазину App Store. Поки що відомі тільки результати в США, але по них можна судити і про світові тренди «яблучної екосистеми», розповідає Vestifinance.ru.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я