Неділя, 26 Травня, 2024

Facebook хоче стати YouTube

Найбільша соцмережа у світі прагне також стати крупним відеохостингом, і тому вона вирішила повністю змінити розділ «Відео» на сторінках компаній та спільнот. Цей розділ став менше схожим на газету і більше – на телевізор, де можна переключатися між різними каналами. Приблизно такий же дизайн мають сторінки YouTube.

Власники таких корпоративних сторінок зможуть не лише створювати канали та плейлисти, але також призначати один відеоролик як основний (featured), який матиме особливо великий розмір. Окрім цього, для кожного відео показується тривалість, кількість переглядів та «лайків», а також власна стрічка коментарів, яка оновлюється в реальному часі.

Новий дизайн буде застосовуватися на сторінках автоматично. Якщо не вибрати відео та не створити плейлисти вручну, відеоролики (якщо є) будуть показуватися просто в хронологічному порядку.

Останнім часом Facebook все серйозніше ставиться до відео. Не так давно соцмережа реалізувала функцію автоматичного відтворення, а нещодавно їй вдалося укласти особливо вигідні угоди в галузі відео. Так, з Національною футбольною асоціацією США (американський футбол) соцмережа домовилася про показ нарізок ігор. Рекламний прибуток буде ділитися між лігою та інтернет-гігантом.

Новий формат розділу вже працює у окремих партнерів Facebook. Наприклад, його можна споглядати на сторінці телекомпанії ABC. Facebook вже підтвердила, що тестує новий формат з обраними партнерами. Більш масштабний запуск очікується в найближчі тижні.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися