Сайти та додатки граться користувачами, щоб заробляти більше

Нове дослідження показує, що 97% найпопулярніших веб-сайтів і додатків у Європі намагаються вплинути на рішення споживачів за допомогою психологічних прийомів і маніпулятивних елементів дизайну.

Майже кожен популярний веб-сайт або додаток маніпулює користувачами. Комісія ЄС попереджає, що завдяки маніпулятивним прийомам, таким як таймери зворотного відліку та приховані розділи для скасування замовлення, веб-сайти та додатки заробляють більше, хоча й сприяють втраті довіри.

Так звані темні прийоми широко поширені на веб-сайтах, які продають що завгодно. Ці психологічні прийоми для збільшення продажів і утримання користувачів використовуються все більшою кількістю компаній будь-якого розміру.

Нове дослідження показує, що 97% найпопулярніших веб-сайтів і додатків у Європі намагаються вплинути на рішення споживачів за допомогою психологічних прийомів і маніпулятивних елементів дизайну.

За даними Комісії ЄС, найбільш частими темними прийомами були приховування інформації, щоб підштовхнути користувачів до певного вибору, попередній вибір певних опцій, ускладнене скасування та примушення споживачів до реєстрації.

Мабуть, найвідоміший приклад темної моделі – це те, що відбувається, коли людям дається вибір, чи погодитися на те, щоб їхня поведінка відстежувалась на веб-сайті.

Параметр «Прийняти всі файли cookie» зазвичай виділено яскравим кольором, що робить кнопку більш привабливою для натискання. Кнопка захисту даних часто сіра або її важко знайти.

Таймери зворотного відліку та сповіщення про часові обмеження щодо зниження цін широко поширені на платформах електронної комерції. «Придирання» частіше зустрічається на веб-сайтах і додатках для здоров’я та фітнесу.

«Такі практики часто діють у розмитій зоні між законними спробами переконання та незаконними прийомами маніпуляції», — пишуть автори. Здатність середнього споживача розпізнавати використання цих практик обмежена, додають вони.

Більше того, темні шаблони та маніпулятивна персоналізація веб-сайтів можуть призвести до того, що споживачі втрачають гроші, автономію та конфіденційність. Такі прийоми спричиняють когнітивний стрес та психологічну шкоду.

Причиною занепокоєння є негативний вплив на конкуренцію, прозорість цін і довіру до ринку.

Дослідження супроводжувалося поведінковими експериментами, які вивчали як нейрофізіологічні, так і психологічні реакції на несправедливу практику та їх вплив на прийняття рішень.

Виявилося, що такі практики, як «прихована інформація», «гра з емоціями» та «гра з емоціями в поєднанні з персоналізацією» дійсно можуть впливати на рішення та змінювати початкові уподобання. Особливо страждають люди похилого віку та люди з нижчим рівнем освіти.

Крім того, експерименти показали, що спливаючі вікна, наприклад вимушеної дії в поєднанні з персоналізацією, збільшували частоту серцевих скорочень у добробольців і часто викликали у них розчарування.

Загалом, однак, не було достатньо доказів того, що нейрофізіологічний вплив темних прийомів на споживачів є значним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я