Де дізнатися про 3G з перших рук?

Технології з кожним днем стають дедалі складнішими, і лише їхні розробники найкраще знають, як вони працюють. А скоро їхні знання зможуть отримати і звичайні користувачі, які вступили до клубу «Гаджетоманія». Його започаткувала «МТС Україна» разом з компанією Huawei.

У рамках цього освітнього проекту в офісі компанії «МТС Україна» проходитимуть регулярні зустрічі зі школярами, студентами та всіма бажаючими, яким цікаво поговорити про інновації і технології в Україні. Перший такий смарт-клуб відбудеться 28 квітня в інноваційному офісі компанії «МТС Україна» для студентів Комп’ютерної академії «ШАГ», яка є лідером IT-освіти в Україні.

На заході експерти компаній обговорять з учасниками клубу коротку історію мобільного зв’язку і гаджетів в Україні та світі, поговорять про мобільну безпеку і додатки, які суттєво впливають на стиль життя сучасних інтернет-користувачів. На зустрічі студенти академії протестують останні моделі смартфонів від Huawei, а також отримають можливість відчути швидкість 3G-інтернету від «МТС Україна» під час інтерактивного квесту. Модератором заходу виступить IT-журналіст Олександр Іваник.

Окрім «Гаджетоманії», оператор також активно підтримує інші освітні проекти, а також реалізує ряд власних для абонентів і партнерів, серед яких історичний інтерактивний проект «Віртуальна історія», що працює на основі доповненої реальності, конкурс наукових робіт для студентів технічних спеціальностей «Професіонали майбутнього». Найпопулярнішим серед абонентів освітнім проектом є «Мобільна академія МТС».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я