Qualcomm розробляє ігрову приставку на Android – буде майже як смартфон для ігор

Вартість ігрової приставки Qualcomm, якщо вона з’явиться, має скласти приблизно $300

Компанія Qualcomm працює над ігровою приставкою, яка схожа на Nintendo Switch, але працює на Android. Якщо вендор доведе розробку до кінця, очікувати її появу на полицях магазинів можна в наступному році.

У майбутнього гаджета очікуються знімні контролери, що схожі на Joy-Con у Nintendo Switch, слот для картки SD, Android 12 та підтримка 5G.

Фізичні розміри гаджета невідомі, але діагональ його екрану має складати 6,65 дюймів з роздільною здатністю не менше 1080р. У Nintendo Switch встановлений дисплей діагоналлю 6,2 дюйми з роздільною здатністю 720p. Також майбутній девайс матиме батарею на 6 000 мА*год і, можливо, вентилятор охолодження.

Загалом, очікуваний пристрій Qualcomm виглядає як смартфон, що призначений для ігор. Тому для відокремлення із цієї категорії гаджетів у девайсі розмістять велику бібліотеку ігор.

Вартість ігрової приставки Qualcomm, якщо вона з’явиться, має скласти приблизно $300. Схожий цінник має Switch.

Приставка має шанси залишитися в розробці, оскільки Qualcomm не практикує випуск власних девайсів. Натомість компанія часто розробляє референсний дизайн, який можуть купувати інші виробники.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я