Четвер, 30 Травня, 2024

Qualcomm вважає, що Android має більше інновацій, ніж iOS

Напередодні запуску нових iPhone у Qualcomm Technologies вирішили нагадати про те, що мобільна платформа Google найбільш інноваційна. Оскільки це корпоративна думка, до переліку потрапили технології, які використовують чіпи і рішення Qualcomm. Мова йде, наприклад, про швидкісне заряджання, подвійну камеру, ідентифікацію за очами, доповнену реальність, безрамковий дизайн, OLED-екрани, 4K-дисплеї, гігабітний LTE-модем, Bluetooth 5, HDR.

Qualcomm

Компанія також згадала технології, які поки що доступні лише в прототипах Qualcomm. Серед них – сканер відбитків пальців під екраном і сенсор глибини на основі структурованого світла. Компанія зазначає, що частина наведених у списку технологій досі недоступна на iOS-пристроях.

Qualcomm зупинилася детальніше на деяких технологіях. Наприклад, за словами компанії, сьогодні мобільні мережі і смартфони в 135 разів швидше за перші Android-апарати, які з’явилися 9 років тому. А технологія Qualcomm improveTouch допомагає робити захищені від води сенсорні дисплеї, майже безрамкові апарати і підтримує випуск рішень з екранами будь-яких форм.

Компанія також зазначає, що разом з Google, лідерами на зразок Samsung, LG, HTC і Motorola/Lenovo, а також новими перспективними компаніями на кшталт китайських Oppo і Vivo, буде намагатися принести в індустрію масу таких новацій.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися