Понеділок, 20 Травня, 2024

Raketa доставляє замовлення з МакДональдз

Страви з МакДональдз тепер можна отримати додому або в офіс без плати за доставку. Для цього достатньо оформити замовлення на суму понад 200 грн. через сервіс Raketa. Пропозиція буде діяти до кінця літа.

Доставку з МакДональдз сервіс Raketa почав надавати з 15 липня. Сьогодні скористатися послугами кур’єрів з помаранчевими рюкзаками можна вже в 18 українських містах з 20, в яких працюють ресторани МакДональдз. До кінця місяця Raketa буде доставляти замовлення з усіх ресторанів МакДональдз в Україні.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

При замовленні вартістю понад 200 грн. доставка буде безкоштовною, а якщо сума замовлення буде нижче — доставка обійдеться у 40 грн. Заявлений час доставки — до 30 хвилин вже з урахуванням часу обробки заявки і приготування страв. Щоб дотримуватися високих стандартів МакДональдз, радіус доставки обмежений дистанцією від ресторану до клієнта в 2 км. Це дозволяє доставляти основні страви та напої ще теплими, а морозиво і шейки — холодними.

Послуга безкоштовної доставки на суму від 200 грн буде діяти до 31 серпня на необмежену кількість замовлень. У додатку Raketa представлені всі позиції з меню, доступні в ресторанах МакДональдз (за винятком морозива ріжок).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися