Ремастеринг GTA 3, Vice City та San Andreas вийдуть цієї осені

Rockstar Games зробить ремастеринг трьох класичних ігор Grand Theft Auto, серед яких GTA 3. Схоже, що ці ігри будуть випущені восени 2021-го року для багатьох платформ, включаючи портативний Nintendo Switch, пише Kotaku з посиланням на свої джерела.

Rockstar активно розробляє оновлені версії Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City і Grand Theft Auto San Andreas. Всі три гри оновлюються з використанням Unreal Engine і будуть являти собою суміш «нової і старої графіки». Одне джерело, якие стверджує, що бачив фрагмент гри в дії, сказав, що візуальні ефекти нагадують сильно модифіковану версію класичної гри GTA.

Інтерфейс для ігор також оновлюється, але він збереже той же класичний стиль. Ніяких подробиць про ігровий процес не повідомлялося, але судячи з усього, оновлені ігри будуть максимально відповідати іграм GTA епохи PS2.

Оновлені ігри планується запустити приблизно в кінці жовтня або на початку листопада для PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S, Switch, ПК, Stadia і смартфонів. Схоже, що порти для ПК можуть переміститися на наступний рік, оскільки Rockstar в першу чергу зосередиться на розробці консольних ігор.