Samsung готує свій перший процесор Exynos Auto для автомобілів

Новий чіп має надати автомобілям великі обчислювальні потужності. Вони необхідні для роботи сучасного електронного начиння

Чіпи від Samsung скоро можна буде зустріти не лише в смартфонах та планшетах, а й в автомобілях. Цей виробник готує свій перший процесор для автівок Exynos Auto. Початковим споживачем буде Audi, яка до цього використовувала переважно рішення від Qualcomm.Exynos Auto

Новий чіп має надати автомобілям великі обчислювальні потужності. Вони необхідні для роботи сучасного електронного начиння: розважальної системи, приладової дошки та інших екранів.

Samsung Exinos Auto не буде першою пробою південнокорейського гіганта в автоіндустрії. Торік стало відомо, що він адаптував один зі своїх мобільних процесорів для Audi.

«Samsung почала розробляти автомобільні чіпи з моменту партнерства з Audi у 2015 році, – пише газета The Investor. – Новий чіп розробляється ексклюзивно для автомобілів».

За попередньою інформацією, Exynos Auto збільшить обчислювальну потужність та ефективність за рахунок технології штучного інтелекту. Він також підтримуватиме четверте покоління зв’язку LTE. Останнє, до речі, за кілька місяців з’явиться в Україні.