Samsung пропонує використати старі смартфони для майнінгу криптовалюти

Серед інших подібних проектів – перекваліфікація старого планшета Galaxy в ноутбук на базі ОС Ubuntu.

У Samsung пропонують не кидати старі смартфони в шухляду, а знову використовувати їхні обчислювальні потужності. Компанія продемонструвала установку для видобування криптовалюти як рішення для утилізації старих мобільників. Подібний підхід називають апсайклінг.

Стенд створив підрозділ компанії під назвою C-Lab – команда інженерів, які займаються творчими проектами. Вони продемонстрували обчислювальну ферму на конференції для розробників.

Інженери з’єднали 40 старих Galaxy S5 і створили для них нову оболонку, адаптовану для майнінгу біткойнів. Розробники також зазначили, що вісім таких смартфонів можуть працювати з більшою енергоефективністю, ніж стандартний настільний комп’ютер на базі процесора Intel Core i7 2600.

Створення ферми стало частиною програми Samsung з переробки старих пристроїв, які часто працюють, але не використовуються. У майбутньому компанія планує безплатно випускати програмне забезпечення, яке дозволить розкрити потенційну цінність таких пристроїв.

Серед інших подібних проектів – перекваліфікація старого планшета Galaxy в ноутбук на базі ОС Ubuntu. Старий Galaxy S3 запрацював як монітор для домашнього акваріуму – він показує температуру, PH, а також керує освітленням. Інший апарат з функцією розпізнавання господаря перетворили на вартового для дому у формі сови.