П’ятниця, 14 Червня, 2024

Samsung та Google об’єднають свої ОС у новій платформі для смарт-годинників

Південнокорейський гігант Samsung обіцяє повторно винайти смарт-годинники і перший такий девайс компанія має представити на виставці MWC за кілька днів.

Віртуальна презентація Samsung сфокусується на екосистемі пристроїв Galaxy, смарт годинниках та мобільній безпеці.

Нові можливості в сегменті смарт-годинників для розробників та споживачів у Samsung планують створити завдяки злиттю операційних систем Tizen та Wear OS. Остання належить Google. В детальніші подробиці сторінка Samsung на сайті MWC не вдається.

Цього року на виставці Google I/O представники пошукового гіганта повідомили, що нова операційна система є значним моментом для двох компаній. Смарт-годинники Samsung вважаються одними з лідерів сегменту носимих пристроїв, до яких мають наблизитися носимі пристрої з Android, а саме – з його модифікацією Wear OS. Однак девайси Samsung використовують власну операційну систему Tizen та додатки для неї.

Операційна система Google Wear OS, попри наявність магазину Play Store, більш широкого кола розробників та можливості тісно інтегрувати сервіси Google і Android не стала популярною на ринку смарт-годинників.

Про нову ОС, яка стане результатом поєднання Tizen та Wear OS поки мало що відомо. За чутками, вона називатиметься Wear.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися