Samsung запускає торгову марку Neuro Game Booster – технології збільшення відеопродуктивності смартфонів

Звістка про технологію прискорення графіки з’явилася після інформації про розробку власного мобільного відеоприскорювача Samsung

Samsung приєднався до Huawei, Lenovo та Qualcomm і підготував технологію прискорення графіки у смартфонах. Вона має отримати комерційну назву Neuro Game Booster, і компанія вже отримала на неї права торгової марки. Як і інші подібні рішення з прискорення відеочіпа, розробка Samsung також є програмною оптимізацією.

Опис заявки на торгову марку Neuro Game Booster не розкриває технології її роботи. Однак експерти вважають, що вона буде схожа на наявні рішення. Алгоритми штучного інтелекту намагатимуться «розумно» розподілити наявні ресурси для збільшення продуктивності графічної системи смартфона.

Звістка про технологію прискорення графіки з’явилася після інформації про розробку власного мобільного відеоприскорювача Samsung. Сьогодні південнокорейський гігант використовує рішення ARM Mali. Також невідомо, чи буде Samsung встановлювати власний відеочіп у процесори Qualcomm, які мають в складі відеоядро Adreno GPU.

Одним із перших відеоприскорювачів стала технологія Huawei GPU Turbo, про яку розповіли влітку 2018 року. Розробники пообіцяли користувачам телефонів Honor збільшення продуктивності графічного чіпа на 60% та збільшення енергоефективності на 30%. Це дозволяє смартфонам легше справлятися з доповненою та віртуальною реальністю, надаючи більш плавну картинку. Технологія також пропонує якість HDR та деякі інші поліпшення графіки в іграх. Слідом про схожі рішення оголосили Lenovo та Qualcomm. Перша назвала його Game Line Network Acceleration, а друга – Adreno Turbo.