Samsung офіційно озвучив термін появи гнучкого смартфона, вдруге

Samsung працює над створенням гнучкого смартфона з 2013 року. Саме тоді компанія оголосила про запуск у виробництво гнучких OLED-панелей для мобільних пристроїв і показала Galaxy Round

Глава мобільного підрозділу Samsung Дон-Джин Кох в інтерв’ю каналу CNBC назвав терміни анонса першого гнучкого смартфона компанії. Це вже вдруге виробник оголошує про готовність технології до масового виробництва. Попередній анонс Дон-Джин Кох робив восени 2017 року.

Samsung працює над створенням гнучкого смартфона з 2013 року. Саме тоді компанія оголосила про запуск у виробництво гнучких OLED-панелей для мобільних пристроїв і показала Galaxy Round – прототип смартфона із закругленим дисплеєм у звичайному жорсткому корпусі.

Публічну демонстрацію гнучкого мобільника від південнокорейського виробника очікували на виставці IFA 2017, яка проходить на весні. Але за неперевіреними даними, Samsung Electronics уперше продемонструвала свій мобільник, який можна зігнути, на виставці MWC 2017. Девайс побачило дуже обмежене коло людей, яким заборонили розголошувати відомості.

Як тепер заявив пан Кох, презентація гнучкого смартфона Samsung відбудеться до кінця поточного року. Це може відбутися на конференції для розробників Samsung Developers Conference, яка пройде у листопаді в Сан-Франциско. Ключові функції смартфона будуть доступні в складеному вигляді. Розкривши пристрій, користувачі зможуть працювати в інтернеті, переглядати відеоматеріали тощо.

Фактичні продажу гнучкого смартфона Samsung почнуться не раніше наступного року. Ціна новинки складе приблизно 1500 доларів США.