Понеділок, 15 Квітня, 2024

Шість датчиків та смартфон – дешеве рішення для повного перенесення рухів у віртуальну реальність

Починаючи з наступного року, Sony планує заробляти на зростанні популярності VTubers — віртуальних знаменитостей YouTube та Twitch. Компанія представила доступну систему захоплення руху, з якою віртуальний аватар повністю повторює рухи власника. Вона спирається лише на шість датчиків, прикріплених до тіла, і смартфон у якості центрального пристрою для обробки даних.

Система Mocopi від Sony пропонує кріпити шість легких бездротових датчиків відстеження на щиколотки, зап’ястя, нижню частину спини та голову. Весь пакет коштує 49 500 ієн, або близько 360 доларів.

Незважаючи на те, що датчики тримаються на місці за допомогою ременів на липучках і затискача для датчика нижньої частини спини, щоб прикріпити його до штанів, система Mocopi виглядає здебільшого непомітно завдяки бездротовій передачі даних на смартфон.

Програма на телефоні забезпечує попередній перегляд записаних рухів користувача в реальному часі, застосованих до віртуального персонажа. Систему Mocopi можна використовувати як рішення в режимі реального часу для оживлення персонажа у віртуальній реальності. За допомогою SDK отримані дані також можна імпортувати в 3D-анімаційні програми для створення більш реалістичних персонажів.

Хоча Mocopi не забезпечить такий самий рівень точності, як обладнання, на яке покладається Голлівуд, вона може бути більш доступним рішенням для захоплення руху для режисерів або розробників ігор з обмеженим бюджетом.

Очікується, що попередні замовлення відкриються у середині грудня, а покупці почнуть отримувати куплені набори у січні 2023 року. Sony спочатку робить Mocopi доступним лише для японського ринку, без жодних подробиць про те, чи буде вона доступна на інших ринках пізніше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися