Штучний інтелект створив перший додаток, Apple його погодила для iPhone

За допомогою простих підказок Мортен отримав код, який вимагав приблизно від 2% до 5% ручного кодування. Витративши п'ять хвилин, він отримав працездатний прототип додатка, не шукаючи API або переглядаючи документацію.

Apple схвалила перший додаток, який створив віртуальний програміст. Штучний інтелект GPT 4 написав програму для iPhone під назвою 5 Movies. Власники айфонів уже можуть встановити цю програму з магазину App Store.

Керував процесом розробки програми за допомогою GPT програміст Мортен Джаст, який є незалежним розробником програм для Mac. Під його керівництвом модель штучного інтелекту написала простийдодаток для рекомендацій фільмів.

Тут найважливіше те, що розробнику навіть не потрібно було докладати занадто багато зусиль до процесу. За словами Мортена Джаста, штучному інтелекту просто потрібно було поставити задачу. Тобто Мортен просто сказав ChatGPT, що він хотів.

За допомогою простих підказок Мортен отримав код, який вимагав приблизно від 2% до 5% ручного кодування. Витративши п’ять хвилин, він отримав працездатний прототип додатка, не шукаючи API або переглядаючи документацію. Шучний інтелект навіть зміг виправити помилки після того, як Мортен надіслав відповідний запит штучному інтелекту.

Мортен не бачить загрози у штучному інтелекті. Натомість він вірить, що завдяки штучному інтелекту він зможе робити щось швидше, ніж раніше. І що дійсно важливо для нього, це те, що ChatGPT зміг допомогти йому створити корисне програмне забезпечення, яке може вирішити реальну проблему.

Крім того, Мортен не вважає, що це велика справа. Так, це перший раз, коли ChatGPT створив додаток, який відповідає критеріям Apple App Store. Однак Мортен не вважає, що це має відлякати розробників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я