Середа, 29 Травня, 2024

Мобільники Xiaomi 2022 року працюватимуть на 100 хвилин довше – прорив в технології батареї на 10%

Xiaomi оголосила про новий прорив в технології акумуляторів. Розмір батареї вдалося зменшити на 10% відсотків при тій же щільності енергії. Завдяки цьому час автономної роботи смартфонів зростає на 100 хвилин. Використання цієї технології почнеться в смартфонах 2022 року.

Батареї нового покоління використовують технологію добавки літію з високим вмістом кремнію, що збільшує вміст кремнію в 3 рази. Кремнієві аноди досліджуються принаймні з 2016 року і обіцяли значні поліпшення в батареях.

Зменшення розміру батареї також пояснюється використанням плати PCM нового покоління. У Xiaomi кажуть, що PCM більше не лежить рівно, а розташований під кутом 90° до батарейного елементу, що економить досить багато місця.

На додаток до цього, акумулятор також оснащений спеціальним чіпом датчика заряду. Він використовує самостійно розроблені алгоритми і аналізує базові дані, щоб збільшити підвищену безпеку. Поведінка зарядки в нічний час також контролюється, щоб уникнути тривалого стану повної зарядки і уповільнити старіння батареї. Мало того, батарея може навіть визначати сезони високої температури і відповідним чином регулювати свою температуру.

Масове виробництво акумулятора розпочнеться у другій половині наступного року. Телефони Xiaomi з новою технологією акумулятора можна очікувати приблизно в кінці 2022 року.

Раніше стало відомо, що Xiaomi тестує оновлену технологію зарядки потужністю 100 Вт для великої ємності акумулятора. Вона не тільки значно зменшить час зарядки, але і серйозно дбатиме про довговічність батареї.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися