Четвер, 13 Червня, 2024

Смартфон Nothing Phone (1) має активну миготливу задню панель

Смартфон Nothing Phone (1) може виявитися найцікавішим дизайнерським рішенням останнього часу. Адже від буквально миготить, привертаючи до себе увагу. Усе це стало можливо завдяки його активній задній панелі.

Erster_Blick_aufs_Nothing_Phone_1.gif

Напередодні презентації Nothing Phone (1), яка відбудеться 12 липня, бренд Nothing провів особисту подію у Швейцарії для окремих ЗМІ. Тут Nothing продемонстрував дизайн смартфона у всій його красі, підкресливши його прозору задню панель.

На відзнятих журналістами та блогерами відео видно, що прозора задня панель Phone (1) не є єдиним яскравим аспектом його дизайну. Пристрій також включає світлодіодну миготливу індикацію на задній панелі, що, додає йому загальної привабливості на тлі сучасних телефонів із простими задніми панелями.

Одна смуга світлодіодів оточує камеру, а інша просто похилена і розташована у верхньому правому куті. У нижній частині заднього корпусу також є вертикальна смуга.

Хоча світлодіодні прикраси не є чимось унікальним, разом з прозорою задньою кришкою телефон Nothing Phone (1) легко виділяється серед інших. Залишається з’ясувати, чи дозволить компанія користувачам налаштувати колір цих світлодіодів, як це дозволяли деякі інші бренди.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися