Неділя, 25 Лютого, 2024

Як дізнатись про якість вітчизняних автошляхів

Найкоротша дорога з точки А в точку Б не завжди є найкращим варіантом. Особливо коли йдеться про українські автодороги. Деякі їхні ділянки настільки погані, що краще зробити гак у декілька десятків чи навіть сотень кілометрів, але проїхати нормальною трасою. Сервіс «Дороги України» допоможе знайти оптимальний маршрут саме за якістю дорожнього полотна.

Сервіс являє собою мапу України, на якій дороги позначено відповідним кольором. Зелений – відмінний та нормальний стан, жовтий – поганий, червоний – дуже поганий. При користуванні треба враховувати, що «нормальний» стан – поняття широке. А зелений колір не означає, що на полотні немає вибоїн та нерівностей. Просто їхня кількість може бути невеликою. Наприклад, у Києві левову частку доріг позначено зеленим кольором, проте столичні водії навряд чи погодяться, що вони в ідеальному стані.

Карта має різні масштаби – від країни в цілому до конкретної вулиці. Коли на мапі показується вся Україна, на ній позначені лише основні магістралі. А при наближенні з’являються все нові і нові дороги.

На екран можна вивести інформацію не лише про якість доріг, а й про швидкість. Логічно, що в містах вона нижча, ніж на міжміських дорогах. Також можна робити співвідношення швидкості з якістю полотна.

«Дороги України» вміють прокладати маршрути, враховуючи якість асфальту. При цьому сервіс визначає орієнтовний час, що знадобиться на дорогу.

Визначати якість полотна можна і самому – для цього сервіс має відповідний інструмент.

Загалом на ресурсі ви знайдете інформацію про більш ніж 73 тис. км українських доріг, що, за даними сервісу, складає 43%. А користуватися ним можна не тільки з комп’ютера, а й завантаживши додаток на планшет чи смартфон.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися