П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Смартфони Lumia втрачають популярність

Корпорація Microsoft, згідно з даними свого звіту за перший квартал 2016 фінансового року, у більшості сфер показує зростання. Виняток становить лише мобільний підрозділ: смартфони на Windows Phone принесли виробникові на 54% менше доходів, ніж рік тому. А кількість проданих Lumia скоротилося з 9,3 млн до 5,8 млн штук.

Правда, дані щодо кількості проданих девайсів – усього лише припущення аналітиків GSM Arena, адже у своєму звіті Microsoft вирішила не розкривати точну кількість проданих смартфонів. Для порівняння, у минулому році за аналогічний квартал мобільний бізнес Microsoft згенерував більше 2 млрд доларів, тоді як цього року вдалося заробити тільки 1,1 млрд. Падіння компанія пояснює новою стратегією й очікуванням перед презентацією новинок – Lumia 950 і 950 XL.

В іншому ж справи у компанії йдуть більш-менш нормально: виручка скоротилася на 12% до 20,4 млрд доларів, але чистий прибуток показав зростання на 2% – до 4,6 млрд. Аналітик FBR Capital Markets Даніель Івс в інтерв’ю New York Times навіть сказав, що компанія цього року «порвала очікуваний шаблон прибутків».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися