Вівторок, 23 Липня, 2024

Як на Sony Xperia Z1, Z2 та Z3 додати яскравості світлодіоду

Власники флагманських телефонів Sony Xperia Z1, Z2 та Z3 можуть зробити світло ліхтарика інтенсивнішим. Для цього вони можуть підвищити яскравість світлодіоду поряд з камерою мобільника понад стандартний рівень, який встановив виробник. Ось як це зробити.

Зробити світлодіод яскравішим без його заміни на ефективніший можна лише одним чином: збільшити кількість струму, який крізь нього проходить. Якщо підвищити струм на завелику величину, тоді LED може перегрітися та згоріти, тому цю інструкцію варто використовувати на свій власний ризик. Для встановлення завищених параметрів роботи світлодіода також необхідно перепрошити телефон, що в разі збою може «вбити» гаджет та змусить звертатися до сервісного центру.

Щоб підвищити яскравість світлодіоду, необхідно виконати такі дії:

1. Встановіть модифіковану прошивку для своєї моделі Xperia, завантаживши відповідний файл за цим посиланням або за цим. Як змінювати прошивки, можна дізнатися на таких сайтах, як 4Pda.ru.
2. Завантажте утиліту Torch Boost Medium – вона встановить середнє значення збільшеного струму, а не максимальне. Завдяки цьому LED буде менше нагріватися під час роботи та ним можна буде користуватися довше без ризику вивести його з ладу. Якщо хочеться отримати максимальну яскравість, на яку здатний світлодіод, тоді інсталюйте цей архів.
3. Встановіть Torch Boost через меню відновлення смартфона (custom recovery). Щоб в нього зайти, необхідно спершу вимкнути смартфон. Потім затисніть клавішу збільшення гучності та натисніть живлення. Утримуйте кнопку гучності, поки телефон не завантажиться до меню відновлення. Далі за допомогою клавіш гучності оберіть збережений у пам’яті смартфона архів Torch Boost та інсталюйте його, після чого перезавантажте мобільник.
4. Увімкніть ліхтарик та дайте йому деякий час попрацювати, впевнившись, що підвищення яскравості пройшло успішно. Для повернення значення робочого струму LED до встановленого виробником рівня необхідно встановити через меню відновлення цей архів.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися