Субота, 24 Лютого, 2024

Смартфони можуть зобов’язати вбудувати режим для дітей з обмеженням часу використання

Виробники смартфонів можуть бути змушені створити додатковий режим на смартфонах. Наявність цього режиму буде обов’язковою, якщо Китай прийме закон, який обмежує використання смартфонів дітьми.

Китай чітко дає зрозуміти, що вважає надмірне використання смартфонів величезною проблемою. Влада країни, яка вважає, що залежність від смартфонів розвивається в ранньому віці, зараз обмірковує створення закону, який би чітко вказував, скільки часу діти можуть проводити за смартфоном щодня.

Запропонований у Китаї закон обмежить використання смартфонів дітьми до двох годин на день для всіх у віці від 16 до 18 років. Дітям від 8 до 16 років буде дозволено одну годину щодня, а дітям до восьми років – лише 40 хвилин. Усі діти до 18 років також не зможуть користуватися телефоном з 22:00 до 6:00.

Якщо закон таки буде прийнято, це змусить виробників смартфонів і/або розробників операційних систем запровадити нові елементи керування для дітей — «мінорний режим» або щось подібне.

Поки подробиці можливого закону невідомі, тому незрозуміло, хто саме буде відповідати за цей новий інструмент. Чи це буде сам виробник смартфона? Якщо так, то такі компанії, як Xiaomi, OnePlus, Samsung тощо, повинні будуть додати допоміжний режим до своїх оболонок Android, а Apple повинна буде зробити те саме в iOS. З іншого боку, це може бути відповідальністю розробників операційної системи, тобто Apple і Google.

Це не перший випадок, коли Китай намагається контролювати цифрове життя своїх громадян. Влада країни уже обмежує дітей до трьох годин онлайн-ігор щотижня. Відповідний закон змусив багатьох розробників ігор запровадити нові функції програмного забезпечення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися