Неділя, 14 Липня, 2024

Смартфони Xiaomi у 2022 можуть залишитися без портів USB

У компанії Xiaomi вважають, що вже в 2022 році на ринку можуть почати з’являтися смартфони, які не матимуть зарядного порту USB. Таку упевненість їм дає технологія бездротового заряджання надвисокої потужності HyperCharge. Її Xiaomi представила кілька тижнів назад.

Технологія Xiaomi HyperCharge дозволяє заряджати смартфони рекордно високою потужністю. Це 200 Вт дротовим способом та 120 Вт бездротовим способом. Завдяки цьому повністю розряджений смартфон можна зарядити до максимального стану приблизно за вісім хвилин.

Інженери Xiaomi вважають, що відмова від портів USB може стати трендом на ринку з наступного року. Такі апарати, що спираються виключно на бездротовий спосіб заряджання, презентуватимуть багато виробників. Тим більше, що такі гаджети не є чимось дивним – можна згадати Vivo Apex 2020, який пропонував бездротове заряджання потужністю 60 Вт як єдиний спосіб заряджання.

Представники Xiaomi пояснюють, що єдина причина, з якої дротове заряджання все ще домінує на ринку – це недоліки бездротової технології, а також відсутня інфраструктура для неї. Дротове заряджання є зрілим рішенням порівняно із бездротовим.

Бездротова технологія вже досягла рівня поширення, при якому нею починають займатися регуляторні органи. Влада Китаю працює над запровадженням стандартів безпеки бездротового заряджання, тому можна очікувати підвищення якості аксесуарів для бездротового заряджання, а також подальшого поширення технології на ринку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися