Субота, 20 Квітня, 2024

Смартфони заповнені невикористовуваними даними

Майже половина користувачів стверджують, що їхній смартфон необхідний для організації їхнього повсякденного життя. Однак при цьому пам’ять цих гаджетів, швидше за все, буде заповнена невикористовуваною інформацією, показує дослідження на замовлення Three.

Результати показали, що 29% користувачів мають 16 або більше телефонних номерів, яким не дзвонили протягом року, а 11% мають понад 31 контакт, з яким вони не розмовляли протягом того ж періоду.

Сюди входять старі друзі (48%), колеги (44%), випадкові люди, які зустрілися під час вечірки (13%), і люди, з якими познайомилися в додатках для знайомств (10%). У той же час, за оцінками, серед усіх користувачів у Британії є понад 400 мільйонів невикористаних програм і 300 мільйонів невідкритих повідомлень.

Результати дають деяке цінне уявлення про споживання та купівельні звички. По-перше, багато людей вважають цю ситуацію стресовою. Наприклад, безлад на головному екрані або значки, які показують, скільки непрочитаних електронних листів у людини може бути джерелом розчарування. Особливо це стосується молодих користувачів.

По-друге, користувачі смартфонів накопичують величезну кількість даних, будь то контактна інформація, зображення чи програми, які поглинають сховище пристрою. Дослідження Three показало, що 41% людей переміщують дані з одного пристрою на інший, нічого не видаляючи.

Це означає, що вони можуть відмовитися від покупки нового пристрою, оскільки вартість моделі з достатньою кількістю пам’яті може бути непомірною, або вони можуть вибрати невідповідний тариф або телефон.

«Смартфони відіграють величезну роль у тому, як ми керуємо своїм життям, від фотографій і музики до контактів, електронної пошти та повідомлень, – сказала Ейслінн О’Коннор, директор з маркетингу Three UK. – Однак, оскільки ми продовжуємо покладатися на наші пристрої, щоб допомогти нам організувати себе, а обсяги зберігання продовжують зростати, вони стають все більш захаращеними. Оскільки багато з нас оновлюють або купуватимуть нові смартфони протягом наступних кількох місяців, це ідеальний час, щоб оптимізувати свій пристрій і відчувати себе більш організованим у житті».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися