Список iPhone, які не отримають iOS 16

У Apple з випуском iOS 15.2 та початком нового року почнуть внутрішньо зосереджуватися на підготовці наступної великої версії своєї операційної ситсеми.

В 2022 році актуальною версією прошивки для iPhone стане iOS 16, але її отримають не всі смартфони, що працюють на iOS 15. Став відомий список телефонів, яким не надійде апдейт.

У Apple з випуском iOS 15.2 та початком нового року почнуть внутрішньо зосереджуватися на підготовці наступної великої версії своєї операційної ситсеми. За даними ресурсу iPhonesoft, у Apple планують відмовитися від підтримки цією ОС кількох старих моделей.

Майбутню iOS 16 не отримають iPhone 6s, iPhone 6s Plus та оригінальний iPhone SE. Що стосується iPad, то iPadOS 16, як кажуть, несумісна з iPad mini 4, iPad Air 2, iPad (п’ятого покоління) і моделями iPad Pro 2015 року.

Ці дані не є офіційними, – остаточну інформацію про підтримувані девайси Apple оголосить на WWDC 2022 разом з презентацією iOS 16 . Однак iPhonesoft досить вірно назвала пристрої, що не отримали iOS 13 та iOS 14. Утім, видання помилково минулого року повідомило, що iPhone 6s і оригінальний SE не зможуть оновитися до iOS 15.

Припускаючи, що дані iPhonesoft правдиві, це означатиме, що для iOS 16 буде потрібно чіп A10 в якості мінімальної специфікації.

Тим не менш, це все ще означає тривалий термін підтримки продуктів Apple. Смартфони iPhone 6s та iPhone SE були вперше випущені в кінці 2015 і початку 2016 року відповідно. Тобто вони отримують регулярні оновлення програмного забезпечення більше шести років.

Найновішим пристроєм, який буде виключений з дорожньої карти оновлення програмного забезпечення, є iPad mini 4, і навіть цьому продукту буде більше п’яти років до моменту виходу iOS 16.

Apple також виклала плани щодо продовження підтримки як поточної, так і попередніх основних версій iOS з критичними виправленнями безпеки, що ще більше продовжить термін служби старих моделей. Наприклад, зараз клієнти можуть вибрати iOS 14 замість оновлення до iOS 15.

Припускаючи, що Apple виконає свої обіцянки, клієнти iPhone 6s і iPhone SE будуть продовжувати отримувати оновлення безпеки iOS 15 протягом декількох років після виходу iOS 16 восени 2022 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я