Неділя, 3 Березня, 2024

США хочуть заборонити американським компаніям купувати продукцію Huawei та ZTE

Економічна війна США та Китаю може стати ще запеклішою відразу з настанням 2019 року. Президент США Дональд Трамп розглядає можливість оголошення критичної ситуації національного масштабу, стало відомо журналістам Reuters. Наслідком такого указу стане заборона американським компаніям купувати та використовувати телекомунікаційне обладнання виробництва Huawei та ZTE.

Наказ про критичну ситуацію розглядається вже понад вісім місяців, і його підписання очікують уже в січні 2019 року. Він заблокує американським компаніям можливість купувати продукцію іноземних фірм, які становлять значну загрозу національній безпеці США.

Питання закупівель у Huawei та ZTE є критичним, оскільки ці дві компанії є світовими виробниками телеком-обладнання. Нині стільникові оператори готують свої мережі до запуску 5G і починають закупівлю відповідного оснащення.

Влада Китаю пропонує дочекатися фінального тексту наказу, щоб оперувати фактами. Прес-служби Huawei та ZTE не відповіли на запит журналістів Reuters. У минулому обидві фірми заперечували, що їхнє обладнання шпигує на користь Китаю.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися