Понеділок, 15 Квітня, 2024

Створено веб-камеру Eyecam, яка дивиться на тебе та блимає повіками

Інженери створили, мабуть, найбільш незвичну веб-камеру у світі. Вона називається Eyecam і буквально дивиться на користувача перед нею, а також блимає повіками. Такі можливості у неї з’явилися тому, що вона виконана як гіперреалістичне людське око, яке відстежує людей перед ним.

Окрім звичайної веб-камери у зіниці, Eyecam також оснащена сервомоторами та оформлена у вигляді людського ока за допомогою силікону та волосся. Виглядає це так, ніби око стежить за усіма, хто перед ним знаходиться.

Автор розробки Марк Тейсьєр каже, що сенсори сьогодні настільки повсюдні, що ми їх уже не помічаємо. Веб-камери, наприклад, перетворилися на ледь помітний отвір у верхній частині гаджета. А деякі спеціально маскують додатково, щоб вони були непомітні оточуючим.

Тому у інженера народилася ідея Eyecam – камери, яку точно помітиш. Людське око обрав тому, що для людей очі є важливим каналом комунікації. До того ж, веб-камери, виконують ту ж саму функцію, що і людське око – передавати картинку навколишнього світу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися