Середа, 29 Травня, 2024

Apple погодилася вбудувати RCS, але так, щоб можна було продовжити дискримінацію користувачів Android

З 2024 року такі додатки, як Viber, Telegram, Whatsapp та подібні, будуть не обов’язкові, щоб ви зі свого Android могли відправити користувачеві iPhone смішний відеоролик чи картинку. Google довго цього добивався, залучаючи музикантів, владу Євросоюзу та навіть вивішуючи відповідні заклики на вуличних білбордах. Ми не знаємо умов угоди, але Apple оголосила, що з 2024 року вона запровадить підтримку стандарту Rich Communication Services (RCS) на iPhone.

Rich Communication Services (RCS) –  це технологія повідомлень, яка з 2019 року включена в кожний Android і згодом це має дозволити їй витіснити SMS. При цьому вона дозволяє передавати в повідомленнях мультимедійні файли, бачити статуси доставлено\прочитано\друкує – в цілому, все те, що сьогодні забезпечують сторонні додатки типу Viber, Telegram, Whatsapp та інші подібні. Цікаво, що Apple уже багато років пропонує такі можливості в своєму стандартному додатку iMessage.

Значною перепоною у поширенні RCS були користувачі iPhone. Адже вони насолоджувалися мультимедійними комунікаційними можливостями iMessage, але це було обмежено екосистемою Apple. Через це, наприклад, у США, користувачів Android дискримінують та цькують. Екосистему iMessage та соціальне знущання з користувачів зелених бульбашок можна назвати однією з причин, чому iPhone на ринку США витіснили Android. Відсутність iMessage на Android було свідомим рішенням Apple для залучення людей в її екосистему.

Представник Apple сказав технічному виданню 9to5Mac, що RCS буде кращим для користувачів, які хочуть надсилати повідомлення користувачам конкуруючих телефонів, ніж SMS або MMS.

«Це працюватиме разом із iMessage, який і надалі залишатиметься найкращим і найбезпечнішим досвідом обміну повідомленнями для користувачів Apple», – сказав речник.

Цікаво, що попри заяви Apple щодо підтримки RCS, вона продовжить виділяти користувачів Android зеленою бульбашкою. Отже, соціальна напруга внаслідок кольору бульбашки може залишитися. Сьогодні користувачі iPhone у США часто просто відмовляються від користувачів Android — іноді руйнуючи стосунки та дружбу в процесі, а деякі жінки кидають своїх чоловіків, які перейшли на Android.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися